OYUNBAZ İŞLER NE YAPIYOR?

OYUNBAZ İŞLER HAKKINDA

Oyunbaz İşler, oyunbaz atölyelerinde yaratıcı dramayı metodoloji olarak kullanarak kurumsal iletişim, takım ruhu ve kişisel farkındalık eğitimi vermektedir.

Bu eğitimleri verirken yaratıcı drama tekniğini tercih etmemizin çok naif bir nedeni var: Hepimiz, çocukluk tecrübelerimizden çok iyi biliriz ki oyun oynarken yalnızca mutlu oluruz. Çocuklar, oyun oynarken sosyal rolleri, statüleri, maskeleri bilmezler… Sadece oyundan keyif almayı, eğlenmeyi ve bolca kahkaha atmayı bilirler…

Biz de yetişkinler olarak oyun oynarken kendimizi oyunun akışına bıraktığımızda üzerimize yapışan etiketleri, günlük korkularımızı ve iş hayatındaki streslerimizi bırakırız. Böylelikle, zihnimiz rahatlar; motivasyonumuz artar, sadece ana odaklanırız ve hedeflenen yetkinliklere açık oluruz. Çünkü, yaratıcı dramada eğlenerek öğrenme doğal bir sonuçtur…  

Eğlenceli, keyifli ve bol kahkahalı bir eğitim deneyimi yaşamak isteyenlere Oyunbaz İşler’deki atölyelerimizi tavsiye ederiz.

ATÖLYE ALANLARIMIZ

KURUMLARA YÖNELİK

Kurum içi iletişim, farkındalık eğitimi, ekip ruhu, yönetim nedir, müşteri ilişkileri yönetimi, satış ve pazarlama teknikleri ve şirket içi inovasyon gibi birçok başlıkta eğitim veriliyor.

KİŞİLERE YÖNELİK

Kurum çalışanları için bireysel iletişim, kendini tanıma ve ifade etme, diksiyon ve hitabet, beden dili, sunum hazırlama teknikleri gibi eğitimleri içeriyor. Bu çalışma için, Kadıköy Gönüllüler Kahvesi’nde, Fenerbahçe Gönüllüleri Derneği ve Rasimpaşa Gönüllüleri Derneği’ne belli aralıklarla destek veriyoruz belirli aralıklarla destek veriyoruz.

ÇOCUKLARA YÖNELİK

Yaratıcı drama etkinlikleri her yaş için mevcut! Bu atölye, çocukların kişisel gelişim, kendini tanıma, yaratıcılık, iletişim becerilerini geliştirme, bilinçli farkındalık ve sanatla tanışma gibi konularda Türkçe ve İngilizce yaratıcı drama atölyelerini içeriyor. Hayata Renk Ver Derneği ile iş birliği içinde Siyami Ersek Çocuk Kardiyolojisi Bölümü’nde çocuklara ayda bir kere destek veriyoruz.

EĞLENCEYE YÖNELİK

Oyun oynayarak eğlenmek ve öğrenmek ister misiniz? Eğitim ve Event şirketlerine çözüm ortağı olarak hizmet sunuyoruz. Bayan Yanı Cafe’de de zaman zaman konulu drama atölyeleri düzenlemekteyiz.

İletişim

Adres: Bağdat Cad. Tuğrul Sk. Ümit Apartmanı No: 6 / 2 Selamiçeşme KADIKÖY İSTANBUL
E-posta: [email protected]

Harita