YARATICI DRAMA ETKİNLİKLERİ

YARATICI DRAMA ETKİNLİKLERİ

Çalışanlarınız için uzman eğitmenlerimizle birlikte birçok konuda atölyeler düzenliyoruz. Yaratıcı drama etkinlikleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Hangi yaratıcı drama etkinlikleri sizi bekliyor?

 

KURUMLARA YÖNELİK

Kurum içi iletişim, farkındalık eğitimi, ekip ruhu, yönetim nedir, müşteri ilişkileri yönetimi, satış ve pazarlama teknikleri ve şirket içi inovasyon gibi birçok başlıkta eğitim veriliyor.

 

KİŞİLERE YÖNELİK

Kurum çalışanları için bireysel iletişim, kendini tanıma ve ifade etme, diksiyon ve hitabet, beden dili, sunum hazırlama teknikleri gibi eğitimleri içeriyor. Bu çalışma için, Kadıköy Gönüllüler Kahvesi’nde, Fenerbahçe Gönüllüleri Derneği ve Rasimpaşa Gönüllüleri Derneği’ne  belli aralıklarla destek veriyoruz belirli aralıklarla destek veriyoruz.

 

ÇOCUKLARA YÖNELİK

Yaratıcı drama etkinlikleri her yaş için mevcut! Bu atölye, çocukların kişisel gelişim, kendini tanıma, yaratıcılık, iletişim becerilerini geliştirme, bilinçli farkındalık ve sanatla tanışma gibi konularda Türkçe ve İngilizce yaratıcı drama atölyelerini içeriyor. Hayata Renk Ver Derneği ile iş birliği içinde Siyami Ersek Çocuk Kardiyolojisi Bölümü’nde çocuklara ayda bir kere destek veriyoruz.

 

EĞLENCEYE YÖNELİK

Oyun oynayarak eğlenmek ve öğrenmek ister misiniz? Eğitim ve Event şirketlerine çözüm ortağı olarak hizmet sunuyoruz. Bayan Yanı Cafe’de de zaman zaman konulu drama atölyeleri düzenlemekteyiz.

İletişim

Adres: Bağdat Cad. Tuğrul Sk. Ümit Apartmanı No: 6 / 2 Selamiçeşme KADIKÖY İSTANBUL
E-posta: [email protected]

Harita