ŞİRKET İÇİ EĞİTİMLERDE YARATICI DRAMA!

Şirket içi eğitimlerde yaratıcı dramayla öğrenmeyi ve kendinizi geliştirmeyi keşfetmek ister misiniz? Canlandırmadan çok daha fazlası olan yaratıcı drama ile şirket içi eğitimleriniz çok daha keyifli bir hale bürünecek.

 

Yaratıcı dramayı kurumsal öğrenme ve gelişimde kullanmak, aktörler yaratmak değil, insanlara yaşam ve iş için beceri kazandırmakla ilgilidir. Tiyatrodan doğaçlama teknikleri almak ve bunları bir iş ortamında uygulamak, çok çeşitli konuları keşfetmenizi sağlar.

 

Güvenli bir ortamda öğrenme ve başkalarıyla pratik yapma şansıyla birlikte iş hayatınızda yaşadığınız sorunları eğlenceli bir şekilde çözmeyi kim istemez! Liderlik, motivasyon, müşteri hizmetleri, zor insanlarla başa çıkma, sunum becerileri veya diğer yönetim sorunları gibi temaları keşfetmek şirket içi eğitimlerde aradığınız şey olabilir.

 

Bize, şirketinizin sorunlarını, hedeflerini, amacını, kişi sayısını söyleyin. Uzman eğitmenlerimizle birlikte size en uygun atölyeyi hazırlayalım!

2 COMMENTS

  • Elif dedi ki:

    Merhaba,

    Şirketimizde çalışanlara 8 saatlik bir Yaratıcı Drama eğitimi aldırmak istiyoruz. Yaklaşık 10-15 kişi için İzmir’deki yerimize gelmeniz durumunda ücret bilgisi ne olur?

    • Elvan Kurşun dedi ki:

      Size biraz evvel email attım. Telefonla şahsen görüşmek isterim müsait olduğunuzda cebim 0532 526 88 37.dir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İletişim

Adres: Bağdat Cad. Tuğrul Sk. Ümit Apartmanı No: 6 / 2 Selamiçeşme KADIKÖY İSTANBUL

Telefon: 0216 349 75 62

E-posta: info@oyunbazisler.com